Áruterítő, gépkocsivezető

Folyamatosan bővülő flottánkhoz keresünk áruterítő, gépkocsivezető kollégát, helyismerettel. Bérezés megegyezés szerint.

Feladatok:

         A forgalmazott termékek kiszállítása a partnerek részére.
         Pénzforgalom esetén, munka után pontos elszámítás.
         Aktívan részt vesz a hűtőraktáros munkájának segítésében.
         Óvja, a szállítójárművet.
         Betartja a KRESZ szabályokat.

Elvárások:

        B kategóriás vezetői engedély

        gépjárművezetői gyakorlat

        terhelhetőség,

        megbízhatóság, önálló, precíz munkavégzés

Előny:

        hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat (1-2 év)

         pályakezdő

        saját gépjármű (munkábajáráshoz)

Munkavégzés helye: Hajdúnánás

Munkaidő: 8 órás, teljes munkaidő

Érdeklődni: a +36304244390 Nagy Róbert Logisztikai Telepvezetőnél