Hűtőraktáros

Dinamikusan fejlődő vállalkozásunkba keresünk hűtőraktáros kollégát, két műszakos munkarendben.

Bérezés megegyezés szerint.

Feladatok:

         A forgalmazott termékek átvétele a beszállítóktól.
         Áru előkészítés, raktár rendezés.
         Aktívan részt vesz az árukihordók munkájának segítésében.
         Óvja, a raktárkészletet.
         Betartja a belső szabályokat.

Elvárások:

        B kategóriás vezetői engedély

        terhelhetőség,

        megbízhatóság, önálló, precíz munkavégzés

Előny:

        hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat (1-2 év)

         pályakezdő

        saját gépjármű (munkábajáráshoz)

Munkavégzés helye: Hajdúnánás

Munkaidő: 8 órás, teljes munkaidő

Érdeklődni: a +36304244390  Nagy Róbert Logisztikai Telepvezetőnél